יקב רימון

בלב הרי הגליל במקום בו הירוק יפה מאי פעם והכחול מרגיע וסוחף, מעל שורות של כרמים ועצי פרי מרהיבים ממוקם לו יקב יחיד מסוגו בעולם יקב רימון.
יקב זה הוא המקום העונה לצרכי אניני הטעם המחפשים מוצר יוקרתי , אלגנטי וייחודי הנוצר בחובו סגולות בריאות ומרפא הנשמרות ומשתבחות גם כאשר המיץ משנה ייעודו ליין.
מרכז המבקרים של היקב ממוקם בגובה 870 מטרים מעל פני הים , על אדמת בזלת ארצישראלית מול נוף עוצר נשימה .לאור מחקרים רבים המצביעים על סגולות הרימון ויתרונותיו הבריאותיים בשילוב תודעה הולכת וגוברת מסביב לעולם הובילו את היקב לפעול ולפתח מוצרים נוספים שאינם יין המתבססים על הפרי, מוצרים כגון: שמן זרעי הרימון, כמוסות תמצית רימונים, מיץ טבעי, רכז רימונים ופיתוח של מוצרי קוסמטיקה טבעית המעושרים בתמציות רימונים.

סדנת שוקולד

בנוסף מרכז שוקולד ביקב רימון-השילוב בין יין ושוקולד הוכיח את עצמו כשילוב מנצח !
הרמוניית הטעמים שתחושו בחיך תסחוף אתכם לחוויה מעצימת חושים עם הרמוניה של טעמים.
סדנת השוקולד- אנו מזמינים אתכם לחוש וליצור כל אחד לפי דמיונו. במהלך הסדנה המבקרים יכינו בטכניקה מיוחדת קערה משוקולד , בזמן שהקערית תיכנס לקירור להתקשות יתנסו המבקרים בהכנת מס' פרלינים מחומר גלם מעולה לצד מילויים שונים שיוכלו לשמש למילוי הפרלין. כשקעריות השוקולד יוחזרו לאחר ההתקשות כל אחד מהמבקרים יקבל קצפת עשירה לקערית ויוכל להוסיף פנימה מילויים מגוונים וליהנות מאכילת יצירת המופת שהכינו .צוות היקב מזמין אתכם להגיע להתרשם , לחוש, ולטעום מגוון רחב של מוצרים ערבים לחיך.

קטיף עצמי רימונים(חודשים אוקטובר-נובמבר)

אתר הקטיף העצמי הייחודי והקסום ,נמצא בבוסתני הפרי של כרם בן זימרה הוא מקום שמחבר אותנו אל האדמה ואל השורשים ומזכיר לנו שפירות וירקות אינם גדלים בסופר מרקט ,אלא במטעים בכרמים ובוסתנים.
נצייד אתכם במזמרות בסלסילות ובאריזות ונלווה אתכם אל בבוסתן. בדרך תשמעו הסברים על גידול עץ הרימון מפיו של חקלאי וותיק, ותקטפו בעצמכם מהפירות, אפשר גם לאכול כמה שרוצים ולקנות הביתה...... שי רימון בגודל מיוחד.....

פעילות ODT במתחם הגיבושים

להיות מלא כרימון פירושו לדעת המון בדיוק כמו שגרגריו הרבים של הרימון ממלאים
את קליפתו עד אפס מקום, אך להיות מלא כרימון זה גם להיות בעל תכונות וסגולות
רבות ומועילות.
במשחק המרוץ לרימון תחוו את יקב רימון ואת טעמו הייחודי של היין באופן פעיל,
מגבש וחווייתי בסגנון הפעלת ODT .
דרך משימות אתגר קבוצתיות המתקיימות במתחם האתגרי של היקב, נחווה ונלמד על
סגולותיו הנפלאות של הרימון, נתחבר אל תחושת המשפחתיות השורה בקרב האנשים
שהקימו את היקב, ונוכיח לעצמנו על יד התגברות על האתגרים שגם אנו יכולים להיות
מלאים כרימון.
אורך הפעילות: 90 דקות.
כמות משתתפים: מינימום משתתפים 25 איש .
הפעילות כוללת: 7 תחנות אתגר, שלטי משחק, 2 מדריכים מדריך על - 20 משתתפים

Call Now Button