טרקטורוני הצפון

טרקטורוני הצפון הינה חברה ותיקה המובילה בתחום טיולי רייזרים. לחברה למעלה מ 20 כלי רכיבה העומדים לרשות המתארחים , לחברה יש את כל הביטוחים הנדרשים וכן צוות מיומן ומקצועי.

בכניסה למושב יערה שבגליל המערבי, אשר סמוך למסלולי טיול ופינות קסם מרהיבות, תוכלו לצאת למסע בין גבעות ,יערות ,נחלים זורמים(בעונה)ותצפיות על חופי הים התיכון.
טרקטורוני הצפון מציעים לכם את השילוב המושלם בין אקשן על גלגלים, טבע גולמי סוחף וירוק ואווירה של מרחב וחופש. טרקטורונים חדישים ומתקדמים, מטופלים ומאובטחים לפי כל תקני הבטיחות ,מחכים לקבוצות ,בודדים ומשפחות שרוצים לחוות את הקסם של הגליל המערבי דרך הגלגלים.
לאחר תרגול נהיגה ותדרוך על ידי מדריך מקצועי ,יוצאים בקבוצות אל השטח.


בכל רכב נהג שעבר הדרכה ומלווה על ידי מדריך מוסמך ויחד יוצאים למגוון מסלולים באזור המושב,שמשתנים לפי הנוף ,הפעילות ומזג האוויר.
במהלך הרכיבה על הטרקטורונים ,עוצרים בפינות קסם שונות, משפכי הנחלים דרך חורשות ירוקות ופסטורליות ועל לתצפיות קסומות על הנוף שנשקף מכל כיוון, מהים במערב ועד הירוק הבוהק של יערות הגליל ממזרח ומצפון.
הסיורים מתקיימים במסגרת של שעה/שעתיים ועוד , בהתאם לסוג הטיול שבחרתם ,אם אתם מחפשים ,אוהבים מסעות אתגריים ,רוצים לגלות פינות חדשות ויפות בגליל המערבי ,אחד האזורים הקסומים בצפון ,ומעוניינים לעבור חוויה של מפגש מרגש עם הטבע, טרקטורוני הצפון במושב יערה הם בחירה טובה לטיול שמשלב את כל הדברים האלו בחבילה אחת. המסלולים מותאמים לזוגות, משפחות וקבוצות עד 50 איש.

Call Now Button